Dlaczego lek na potencję nie działa?

Lek na potencję

Lek na potencję, to doustny środek przyjmowany krótko przed współżyciem i przeznaczony dla mężczyzn uskarżających się na przewlekłe problemy z erekcją. Po leki na potencję nie powinni sięgać mężczyźni nie mający w tym zakresie żadnych problemów, a chcący jedynie uzyskać silniejsze doznania w trakcie seksu.

Dlaczego lek na potencję nie działa?

Lek na potencję, podobnie jak każdy inny może nie dawać pożądanych efektów. Zdarza się to raczej rzadko, ale ewentualności takiej nie można wykluczyć. Specyfik na potencję może nie działać z powodu niewłaściwego dobrania. W tego typu lekach zawarte są różne substancje czynne i może zdarzyć się tak, że dana substancja nie zadziała na danego mężczyznę. W takim wypadku trzeba sięgnąć po lek z inną substancją czynną. Lek na potencję może nie działać także z powodu zbyt niskiej dawki. Wszystkie medykamenty tego typu dostępne są w trzech różnych dawkach. Na ogół jest to 20mg, 50mg i 100mg. Gdy słabsza dawka nie działa – trzeba wypróbować silniejszą. Lek na potencję może nie zadziałać w pierwszym podejściu po długiej przerwie i licznych niepowodzeniach we współżyciu. Pierwszemu podejściu z lekiem towarzyszy zazwyczaj bardzo wysokie napięcie i stres, związany z nastawieniem na upragniony efekt. Pierwszą nieudaną próbą z lekiem nie należy się zrażać. Przy drugiej i następnych stres będzie mniejszy i lek zadziała tak jak powinien. Lek na potencję nie działa, gdy jest przeterminowany. Nie daje oczekiwanych rezultatów także wtedy, gdy przyczyną problemu jest nieprawidłowa budowa penisa, zanik komórek jamistych prącia, uraz mechaniczny lub infekcja.

Na czym polega działanie leków na potencję kamagra?

Działanie leków kamagra polega na eliminowaniu bezpośredniej przyczyny kłopotów z erekcją Leki kamagra zawierają sildenafil, który przyspiesza napływ krwi do komórek prącia podczas stosunku. Specyfik jest doustny i występuje w kilku odmianach. Do dyspozycji mężczyzn jest kamagra w żelu, w tabletkach musujących i tabletkach do ssania. Bardzo nasilone problemy z erekcją pokonuje super kamagra o wzmocnionym składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *